ognisko firmoweNie od dziś wiadomo, że nic tak nie zbliża i nie integruje ludzi jak wspólne imprezy. Praca, to praca, poznajemy się od strony merytorycznej, służbowej, niekoniecznie tej dobrej. Natomiast imprezy firmowe niosą za sobą naprawdę dobre rezultaty związane z bliższym poznaniem pracowników, zespołu, a nade wszystko pracodawców.
Dobrym pomysłem jest wyjazd integracyjny. Nie musi to być od razu podróż zagraniczna, wystarczy wypad na pole paintballowe, czy chociażby teatr, kino, muzeum, filharmonia. Oczywiście można zorganizować wielką, rodzinną imprezę plenerową, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie lub po prostu spotkać się w sali konferencyjnej swojego miejsca pracy i po prostu na luzie poznać się od zupełnie innej strony.
Organizacja imprez firmowych zorganizowana z głową i adekwatnie do naszych zapotrzebowań niesie ze sobą wiele pozytywnych aspektów.
Czasami możemy nie pałać sympatią do danej osoby, impreza w kuluarach, bez zbędnego napięcia i niechęci, potrafi zmienić wiele. Wspólne tańce, rozmowy na tematy prywatne, dowcipy, uśmiechy, wspólna pasja do poznawania nowych trunków – to wszystko spala ekipę i naprawdę potrafi wpłynąć na wyniki pracy, gdy już do niej wrócimy. Kto wie, może z większym zapałem i motywacją? Może z większą chęcią do dalszej pracy i dalszego podnoszenia swoich kwalifikacji? No i przede wszystkim organizacja imprez firmowych to szansa da każdego pracodawcy, który w takich sytuacjach pozapracowych widziany jest oczyma pracownika z zupełnie innej strony. Może właśnie z tej bardziej ludzkiej i pozytywnej?

Autor: Imprezy firmowe